Kurumsal

 

ALÇIBAY markası ile yapı alçıları, üreten “GİPS GELİŞTİRİLMİŞ İNŞAAT MALZEMELERİ VE PERLİTLİ SIVA SANAYİ A.Ş.” 1992 yılında kurulmuştur.
 
2006-2008 yılları arasında daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak için, firmamız mevcut üretim kapasitesini günlük 2700 tona çıkartmış ve firma içindeki tüm birimlerde müşteri memnuniyeti esas alınarak üretim yapılması için gerekli koşullar oluşturulmuştur.
 
GİPS Perlitli Alçı Sıva, Alçı Bazlı Makine Sıvası, Saten Perdah Alçısı, Alçı Plaka Yapıştırma Alçısı, Derz Dolgu Alçısı ve Kartonpiyer Alçısı, gibi toz alçılar üreterek yapı sektörüne daha iyi seçenekler sunmaktadır. 
 
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden GİPS, ürettiği tüm ürünleri ile dış pazarlara açılmakta, tüm üretici firmalar ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet edilmekte ve ürün yelpazesindeki çeşitlilik, ürünlerde süreklilik ve kalite ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
 
YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE 1992 YILINDAN BU YANA ARTAN KAPASİTESİ İLE FAALİYET GÖSTEREN GİPS A.Ş.'NİN KALİTE POLİTİKASININ ANA UNSURLARI:
 
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, Ulusal ve uluslar arası standartları uygulayarak ürün kalitesini sürekli arttırmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek verimlilik-maliyet parametrelerindeki pozitif değerlerle rekabet gücünü arttırmak, Büyüyen organizasyon yapımıza uygun olarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, Tüm çalışanların kalite yönetim sistemini katılımlarını sağlamak, GİPS A.Ş. yukarıda sıralanan unsurların gerçekleştirilmesinde eğitimi en önemli araç olarak benimsemiş ve kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir.
 
Vizyonumuz
 
Toz Alçı ve alçı plaka üretim sektöründe ürün ve teknik hizmet kalitesi açısından sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerini sağlamlaştırmaktadır
 
Misyonumuz
 
Toplumumuz, müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir şirket olmak.


Toplumumuz, müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir şirket olmak.

 Alçıbay ©2013